Alaçatı

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Alaçatı Otelleri ile Asma Bahçelerde, Taş Mimaride, Sörf Cennetinde Tatile

Alaçatı Otelleri
Yetkili Satış Acentesi
Tatil Home

Ege’de cennetten bir köşe… Çeşme sahillerinde kendinizi bambaşka bir diyarda hissedeceğiniz, otantik sokakları, yel değirmenleriyle ünlü Alaçatı’da, istediğiniz tarzda butik otel ve pansiyonları Tatil Home’dan hem de avantajlı fiyatlarla seçebilir, erken rezervasyonla yazın Alaçatı’nın keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Pupil Otel Alaçatı

Pupil Otel Alaçatı

İzmir, Alaçatı 8 /10 205 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Pupil Otel Alaçatı’da havuz başında kahvaltı ile güne başladıktan sonra sevdiklerinizle birlikte yemyeşil bahçesinde vakit geçirebilir veya Alaçatı’da sörf yapma imkanı ile tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

REZERVASYON
Marine Palace

Marine Palace

İzmir, Alaçatı 8 /10 188 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Alaçatı’da en şık otellerinden biri olan Alaçatı Marine Palace, Çark Plajı’na 350 metre ve yat limanına ise 200 metre mesafede yer almaktadır. Zarif ve modern bir şekilde tasarlanmış odalarında evinizdeki huzuru bulabileceksiniz.

REZERVASYON
Villa Fora Otel

Villa Fora Otel

İzmir, Alaçatı 8 /10 176 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Merkeze sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Büyüleyici bir atmosfere sahip olan bu otelin yemyeşil bahçesinde yer alan açık yüzme havuzunda serinleyebilir, bisiklet veya rüzgar sörfü gibi birçok aktiviteden faydalanabilirsiniz.

REZERVASYON
Kemerlihan Deluxe

Kemerlihan Deluxe

İzmir, Alaçatı 8 /10 144 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Alaçatı’nın merkezinde yer alan Kemerlihan Deluxe Hotel konuklarına rüzgar sörfü, kano, çeşitli su sporları ve dalış gibi birçok farklı aktivite sunuyor. Modern ve şık tasarımlar ile donatışmış odalarında her şey mevcuttur.

REZERVASYON
Alaçatı Beach Resort

Alaçatı Beach Resort

İzmir, Alaçatı 8 /10 138 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Alaçatı merkezine 4 km mesafede yer alan Alaçatı Beach Resort’te Alaçatı’nın en güzel sahilinde, sevdiklerinizle birlikte ay doğuşunu seyrederek yiyeceğiniz yemeklerle tatilinizi daha keyifli hale getirebilir, tatiliniz esnasında tay masajı yaptırarak dinlenebilirsiniz.

REZERVASYON
Dolce Vita Hotel

Dolce Vita Hotel

İzmir, Alaçatı 8 /10 113 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Meşhur sörf cenneti Alaçatı’da yer alan Dolce Vita Hotel şehir merkezine 500 metre mesafededir. Bahçede yapacağınız geleneksel bir kahvaltının ardından havuz kenarında veya geniş çim alanında güneşlenebilir.

REZERVASYON
<<  1 [2