Avşa

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Marmara’nın Ortasında Avşa Otellerinde Egzotik Tatil

Avşa Otelleri
Yetkili Satış Acentesi
Tatil Home

Marmara Denizi’nin güneyinde yer alan Avşa Adası, ipince kumu, bol güneşi, şarapları ve de gece eğlencesiyle meşhur tatil beldesidir. İstanbul’a yakınlığıyla da bilinen bu ada, özellikle gece eğlenceleriyle gençlere hitap etmektedir. Tatil Home olarak Avşa otellerinde geçireceğiniz yaz tatili için birbirinden özel indirimler ve konaklama fırsatlarını sitemizde görebilirsiniz.

Ayata Otel

Ayata Otel

Avşa, Balıkesir 7 /10 0 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Ayata Otel’e gelin, Avşa’da unutamayacağınız güzellikte, keyifte, sakinlikte ve eğlence dolu farklı bir ada tatili geçirin.

REZERVASYON
Hotel Avşa

Hotel Avşa

Avşa, Balıkesir 7 /10 60 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Hotel Avşa, cennet tatil adasını butik otel kültürüyle tanıştırıyor. Yeni konsepti ve ekonomik fiyatlarıyla Avşa’da hayatın içinde kalın.

REZERVASYON
Çınar Otel

Çınar Otel

Avşa, Balıkesir 7 /10 110 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Çınar Otel, Marmara’nın en güzel adası Avşa’da tam 40 yıldır, konforlu odaları ve ödün vermediği kalitesiyle sizleri bekliyor.

REZERVASYON
Yarar Otel

Yarar Otel

Avşa, Balıkesir 7 /10 110 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Avşa’nın muhteşem sahillerinin yanı başındaki Yarar Otel, 68 odasıyla hizmet verirken, eşsiz günbatımı manzarasıyla, sizi harika bir tatile çağırıyor.

REZERVASYON
Hotel Europa

Hotel Europa

Avşa, Balıkesir 7 /10 100 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Europa Otel’de, denizle iç içe tatil sizi bekliyor. Muhteşem manzaraya sahip otel, sizi Avşa’da eğlenceye ve keyfe davet ediyor.

REZERVASYON
Altınkum Konakları

Altınkum Konakları

Avşa, Balıkesir 7 /10 90 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Avşa’nın en güzel plajında bulunan Altınkum Tatil Konakları, altın gibi kumlarda güneşleneceğiniz, masmavi sularda yüzebileceğiniz, sessiz ve unutamayacağınız bir tatil sunuyor.

REZERVASYON