Balayı Otelleri

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

En Özel Tatil

İnsanların hayatlarında unutamayacağı tatillerin başında balayı gelir. Evliliğin ilk günlerinin çok özel olması, bu tatilin güzel, şık ve lüks yerlerde geçmesiyle anlam kazanır. Tatil Home ayrıcalığıyla yeni evli çiftlere Bodrum, Çeşme ve Antalya başta olmak üzere yurtiçinde balayı oteli seçenekleri sunuyoruz.

Abant Palace

Abant Palace

Abant, Bolu 7 /10 225 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kapalı yüzme havuzu, tenis kortları ve SPA imkanları ile kusursuz bir tatil sunan Abant Palace sizi birbirinden modern odalarda göl manzarasının tadını çıkarmaya davet ediyor.

REZERVASYON
İğneada Resort

İğneada Resort

İğneada, Kırklareli 8 /10 338 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Trakya’nın en güzel oteli İğneada Resort Otel’de, doğanın kucağında lüks tatili yaşarken, şehirden koptuğunuzu hissedeceksiniz.

REZERVASYON
Büyük Abant Oteli

Büyük Abant Oteli

Abant, Bolu 9 /10 190 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Göl kıyısındaki bu eşsiz işletme Fin hamamından spor salonuna kadar her türlü imkanı sizlere sunuyor. 200 odalı işletmede barbekü olanakları da bulunmakta.

REZERVASYON
Legend Riva

Legend Riva

Riva, İstanbul 8 /10 112 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Karadeniz manzaralı İstanbul’a 40 km uzaklıkta yer alan işletmede huzur bulacak ve kendinizi yenileyeceksiniz. Balık restoranı, özel plajı ve spor salonu sizleri bekliyor.

REZERVASYON
Kadıoğlu Şehzade Konakları

Kadıoğlu Şehzade Konakları

Safranbolu, Karabük 7 /10 65 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

250 yıllık tarihi bir binada hizmet veren otel kültürel gezinize eşlik edecek ve Safranbolu merkezinde rahat bir konaklama sunacak.

REZERVASYON
İmren Lokum Konak

İmren Lokum Konak

Safranbolu, Karabük 7 /10 75 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

18 odalı butik işletme İmren Lokum Konak rustik taş duvarlar ve gaz lambalarıyla modern ve geleneksel yaşamı bir araya getiriyor. Gelin İmren Lokum Konak'ta unutulmaz bir tatil yaşayın!

REZERVASYON
Cinci Han

Cinci Han

Safranbolu, Karabük 8 /10 60 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Tarihe tanıklık etmiş bir Safranbolu mirası Cinci Han Otel’de geleneksel bir tatil yaşamak ister misiniz? Yörük Köylerine ve Su kemerlerine yakın olan işletmede lüks bir tatil...

REZERVASYON
İksir Resort Town

İksir Resort Town

Kastamonu 8 /10 210 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kastamonu’nun cennet mekanı Daday’da Ballıdağ ve Göktepe üzerinde kurulmuş İksir Resort Town’da zirvede nostaljik, doğayla iç içe, bir o kadar da konforlu tatili yaşayın.

REZERVASYON
<<  1 [2