Butik Oteller

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Özel Olmayı Sevenler İçin

Son yılların gözde konaklama konsepti olan butik otel tarzı tatil, gün geçtikçe daha çok önem kazanıyor. Kalabalıktan ve gürültüden hoşlanmayanlar için bir nevi kişiye özel hizmet anlayışıyla çalışan butik otellerde daha keyifli ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil Home’de, ülkemizin tüm turistik beldelerinde kalabileceğiniz en avantajlı butik otelleri bulabilirsiniz.

Merit Halki Palace

Merit Halki Palace

Heybeliada, İstanbul 8 /10 250 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

İstanbul’a karşıdan bakmak, romantik ada atmosferini yaşamak ve kaliteli bir konaklamaya sahip olmak ister misiniz? Merit Halki Palace Hotel en doğru adresiniz!

REZERVASYON
%15
Kınalı Butik Otel

Kınalı Butik Otel

Kınalıada, İstanbul 7 /10 130 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kınalı Butik Otel, size Adalar’da yepyeni bir tatil mekanı sunuyor. Kınalıada’nın ilk ve tek oteli olarak, huzurun adresinde lüks konaklama sizi bekliyor.

REZERVASYON
Alesta Motel

Alesta Motel

Ağva, İstanbul 8 /10 150 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Alesta Butik Otel, Ağva’da, Göksu nehri kıyısında romantik ve eğlenceli dakikalar geçireceğiniz, havuzunda yüzüp güneşlenebileceğiniz, lüks 23 odaya sahip gözde bir tesis..

REZERVASYON
Yazıcılar Otel

Yazıcılar Otel

Kartepe, Kocaeli 6 /10 75 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Enfes alabalık lezzetlerinden yükselen kokular yağan karın görüntüsü ile birleşiyor burada. Huzuru ve sakinliği bulup kendinizi yenileyeceğiniz işletmeden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

REZERVASYON
Velena Hotel

Velena Hotel

Ağva, İstanbul 7 /10 95 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Velena Hotel, Göksu nehrinin Karadeniz kıyısından başlangıç noktasında, sessizliği ve konforuyla ün yapmış, Ağva’nın en yeni ve modern otellerinin başında geliyor.

REZERVASYON
Kurfal Otel

Kurfal Otel

Ağva, İstanbul 7 /10 120 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kurfal Otel, doğal ve geniş bahçesi, yüzme havuzu, otantik odalarıyla sizlere Ağva’da denizin tam karşısında romantik anlarla birlikte ideal tatil seçeneğini önünüze seriyor.

REZERVASYON
Legend Miranda

Legend Miranda

Polonezköy, İstanbul 8 /10 300 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Butik işletme Miranda Garden’da Polonezköy’ün yemyeşil doğası ile iç içe anlar geçireceksiniz. Olimpik yüzme havuzu, köy kahvaltısı ve özel imkanlar sizi bekliyor.

REZERVASYON
%20
Princess Hotel

Princess Hotel

Büyükada, İstanbul 9 /10 110 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Princess Otel, uluslararası oteller markasının vazgeçilmez bir parçası olarak Büyükada’nın en merkezi ve manzaralı konumunda, sizi konfora davet ediyor.

REZERVASYON
%10
Değirmenbaşı Butik Otel

Değirmenbaşı Butik Otel

Gölcük, Kocaeli 8 /10 160 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Gölcük’te cennetten bir köşede, yeşillikler içerisinde tatil yapmaya ne dersiniz? Değirmenbaşı Butik Otel’de doğayla baş başa kalıp hayata yeniden başlayacaksınız.

REZERVASYON
[12 3  >>