Gökçeada

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Güneşin Batışını Gökçeada Otellerinde En Son Siz İzleyin

Gökçeada Otelleri
Yetkili Satış Acentesi
Tatil Home

Gökçeada, ülkemizin en büyük adasıdır. Çanakkale’ye bağlı bu yerin özelliği, ülkemizin en batı noktası olması ve güneşin en son buradan batmasıdır. Gökçeada, çok uzun yıllar Rumların yaşadığı bir yer olup, günümüzde muhteşem berraklıkta denizi, bakir koyları ve huzur dolu otelleriyle ünlüdür. Tatil Home, Gökçeada otellerinde çok uygun fiyata konaklama seçenekleriyle tatilcilerin hizmetinde.

Kale Palace Hotel

Kale Palace Hotel

Çanakkale Gökçeada 7 /10 202 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Muhteşem Gökçeada'da yer alan Kale Palace Hotel’in restoranında yerel spesiyaliteler ve deniz mahsulleri gibi lezzetli yemekler servis edilmektedir. Otel sakin bir tatil geçirmek isteyen herkesi bekliyor.

REZERVASYON
Kale Motel

Kale Motel

Çanakkale Gökçeada 7 /10 159 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Çanakkale şehrini keşfe çıkmak isteyenler için Kale Motel doğru tercih. Buradan konuklar şehrin tüm olanaklarına kolayca erişebilirler.

REZERVASYON
Anemos Hotel

Anemos Hotel

Çanakkale Gökçeada 7 /10 156 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Gökçeada'nın uçsuz bucaksız tarlaları ve tepeleri arasında huzurlu bir tatil geçirmek isteyen herkes Anemos Hotel’i tercih ediyor. Yemyeşil bahçesindeki açık havuzunda stresten uzak bir tatil geçireceksiniz.

REZERVASYON
Mavisu Resort Hotel

Mavisu Resort Hotel

Çanakkale Gökçeada 7 /10 119 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Organik ürünlerle hazırlanmış lezzetli ve sağlıklı yemeklerin tadını çıkarıp, Ege Denizi'nin turkuaz sularında sörf yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

REZERVASYON