Kartepe

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

İstanbul’a En Yakın Kayak Keyfi Kartepe Otellerinde

Kartepe Otelleri
Yetkili Satış Acentesi
Tatil Home

İstanbul’a sadece 1,5 saat mesafede kayak keyfi yapmak ister misiniz? Son yılların gözde günübirlik ve hafta sonu tatil yerlerinin başında gelen Kartepe, hem kayak yapıp hem de dinlenmek isteyenlerin, şehirden kısa bir süreliğine de olsa kaçmak amacında olanların uğrak yeri haline geldi. Tatil Home’la, Kartepe’de avantajlı fiyatlarla sizlere bol konaklama alternatiflerini, indirimli koşullarda bulabilirsiniz.

Yazıcılar Otel

Yazıcılar Otel

Kartepe, Kocaeli 6 /10 75 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Enfes alabalık lezzetlerinden yükselen kokular yağan karın görüntüsü ile birleşiyor burada. Huzuru ve sakinliği bulup kendinizi yenileyeceğiniz işletmeden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

REZERVASYON
Kartepe Park Otel

Kartepe Park Otel

Kartepe, Kocaeli 9 /10 110 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Panoramik manzarası ile Körfez ve Sapanca Gölü’nün arasındaki konumu tatilcilerin hayran kaldığı özelliklerden. Siz de bu özel işletmede yerinizi ayırtın!

REZERVASYON
Motali Life Otel

Motali Life Otel

Kartepe, Kocaeli 7 /10 160 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kartepe eteklerine kurulu Motali Life Hotel kayak tutkunlarını memnun edecek hizmetlere, özel restoranlara ve birbirinden farklı olanaklara sahip.

REZERVASYON
The Green Park

The Green Park

Kartepe, Kocaeli 8 /10 108 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

250 adet lüks odası ile Kartepe’nin en gözde otellerinden biri olan tesiste eşsiz manzaralar ile Fitness ve SPA merkezlerinin sunduğu lüks hizmetler sizi bekliyor.

REZERVASYON