Kayak Otelleri

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Karların İçinde Kayak Keyfi

Kış tatili deyince herkesin aklına kayak merkezleri gelmektedir. 4 mevsimin de yaşandığı ülkemizde, harika pistlere sahip olan Uludağ (Bursa), Kartalkaya (Bolu), Kartepe (Kocaeli), Ilgaz (Kastamonu), Sarıkamış (Kars) ve Palandöken (Erzurum) tesislerinde, birbirinden güzel, konforlu ve unutamayacağınız bir tatil geçireceğiniz kayak otellerini Tatil Home aracılığı ile bulabilirsiniz.

Karinna Hotel

Karinna Hotel

Uludağ, Bursa 8 /10 165 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Toplamda 7 ayrı lift ile Uludağ’ın en büyük kayak parkurlarına sahip olan Karinna Hotel sizlere ayrıca Spa merkezi, masaj odaları, hidroterapi gibi pek çok lüks imkanlar sunuyor.

REZERVASYON
Monte Baia Uludağ

Monte Baia Uludağ

Uludağ, Bursa 7 /10 144 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Avusturya ve İsviçre Alplerinde görebileceğiniz telesiyejlere, tam donanımlı SPA ve sağlıklı yaşam merkezine sahip olan Monte Baia sizi unutulmaz bir tatile davet ediyor.

REZERVASYON
The Green Park

The Green Park

Kartepe, Kocaeli 8 /10 108 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

250 adet lüks odası ile Kartepe’nin en gözde otellerinden biri olan tesiste eşsiz manzaralar ile Fitness ve SPA merkezlerinin sunduğu lüks hizmetler sizi bekliyor.

REZERVASYON
Ulukardeşler Otel

Ulukardeşler Otel

Uludağ, Bursa 6 /10 150 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Ünlü kış sporları merkezi Uludağ'da yer alan Ulukardeşler Otel sizlere, kayak okulu ve lüks hizmetleri ile bembeyaz karlarda tatil yapma fırsatı sunuyor.

REZERVASYON
Atasu Otel

Atasu Otel

Uludağ, Bursa 7 /10 120 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Zorlu liftler, sınırsız hizmetler, eğlenceli bir tatil! Bu imkanların hepsi Uludağ Atasu Otel ile sizlere sağlanıyor. Dilediğiniz gibi bir tatil yanı başınızda !

REZERVASYON
Beceren Otel

Beceren Otel

Uludağ, Bursa 7 /10 175 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Uludağ’ın en eski işletmelerinden olan Beceren Otel’de pistlere kolaylıkla ulaşabilir; cafe ve restoranlarında açık büfe menülerdeki lezzetleri tadabilirsiniz.

REZERVASYON
Uslan Otel

Uslan Otel

Uludağ, Bursa 6 /10 112 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kayak okulu, heyecanlı pistleri ve kaliteli hizmetleri ile Uludağ’ın en iyi otellerinden biri olan Uslan Hotel’e kış mevsiminin en güzel zamanlarını geçirmek istemez misiniz?

REZERVASYON
Ağaoğlu My Resort

Ağaoğlu My Resort

Uludağ, Bursa 8 /10 - TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Kayak, snowboard ve kar kızağı heyecanlarını yaşamak ister misiniz? Uludağ’ın en iyi otellerinden biri olan Ağaoğlu My Resort sizlere bu imkanı sunuyor. Fırsatları kaçırmayın!

REZERVASYON
<<  1 [2