Seyahat İptal Güvencesi

Günümüzde erken rezervasyonların 5 – 6 ay öncesinden gerçekleştirilmesi, tatile gidilecek zaman zarfında bir çok aksilik çıkma ihtimalini de yaratabilir. Bunun için çok uygun bir bedelle yaptıracağınız seyahat iptal güvencesiyle, ücretiniz tarafınıza geri ödenecektir.

 1.000 TL’ye kadar olan hizmet bedelinde ödenecek sigorta bedeli sadece 10 TL’dir. 1.000 TL’nin üzerindeki harcamalarda bu bedel kademeli olarak 5’er TL olarak artabilirken, yüzde 1’lik oran olarak da ücretlendirilir.

Tatil Home, rezervasyon esnasında bu sigortayı yaptırdığınızda, 72 saate kadar olan iptallerinizde ödediğiniz bedeli size aynen iade etmeyi taahhüt eder.

Koşulsuz İptal Şartları

  • Seyahat iptal güvence paketi artık tüm yurtiçi ürünlerimizde verilmektedir.
  • Seyahat iptal güvence paketi satın alan müşterileriniz herhangi bir sebep göstermeden giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarını iptal ettirebilirler.
  • Rezervasyon iptallerinde iptal güvence paket bedeli iade edilmeyecektir.
  • Seyahat iptal güvence paketi en az 3 gece ve üzeri yapılan konaklamalarda geçerlidir.
  • Seyahat iptal güvence paketi sadece otel konaklamalarında ve otobüslü ulaşımlarda geçerli olup, uçak ulaşımlarında ilgili hava yolunun iptal koşulları geçerli olacaktır.

Sigorta bedeli ücretlendirmesinde uçak ulaşım tutarı hariç konaklama ve/veya diğer hizmetler tutarı baz alınarak sigorta bedeli tahsil edilir. Sigorta uygulamasında Uçak Ulaşım bedeli hariç tutulur.