Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

444 33 98 Numaralı Çağrı Merkezimizden, Seyahat Danışmanlarımız aracılığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. 7/24 Web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Bunların yanında merkez acentemize gelerek yüz yüze iletişimle rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi 3 şekilde, bankadan yada ATM'den Havale/EFT yaparak, elden ofisimizi ziyaret ederek ve mail order şeklinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödememi Tamamladıktan Sonra Rezervasyon Numaram ve Belgelerim Bana Nasıl Ulaşır?

Cep telefonunuza ve mail adresinizerezervasyon numarası ve voucher belgeniz gönderilmektedir.

Faturam Bana Ne Zaman ve Nasıl Ulaşır ?

15 ila 20 gün içerisinde elinize ulaşacaktır. Rezervasyonunuz yapılırken verecek olduğunuz fatura adresine kesilip, yine vermiş olduğunuz adresinize gönderilecektir.

Otel Giriş ve Çıkış Saatleri Nelerdir ?

Genel olarak otellere giriş (check - in) saati 14:00, çıkış (check - out) saati 12:00'dir.

Sitede Görülen Tesis Bilgilerinin Doğruluğu Ya da Güncelliği Nedir?

Sitemizde yer alan tesis bilgileri ve fotoğrafları tamamen otel yönetiminin bize göndermiş olduğu tanıtım formlara göre düzenlenmektedir. Herhangi bir değişiklikte yine otellerin bize gönderdiği formlar ve fotoğraflar ile birlikte sürekli güncellenmektedir.

Otele Giriş Yaptıktan Sonra Konaklama Süremi Uzatabilir Miyim ?

Çıkış tarihinizden en az iki gün önce bize talebinizi iletmeniz gerekmektedir. 444 33 98 numaralı çağrı merkezimizden seyahat danışmanımıza bildirdiğiniz takdirde oteldeki yer müsaitliğine göre talebiniz operasyon ekibimiz tarafından değerlendirilecektir.

Otele Giriş Yaparken Hangi Belgelerin Yanımda Bulunması Gerekiyor?

Rezervasyon yaptırdığınızda size bir bilgilendirme e-postası göndermekteyiz. Otele giriş yapacağınız saat bu e-postada belirtilmektedir. Gelen e-postanın yazıcıdan bir çıktısını alarak geçerli bir kimlikle otelinize giriş yapabilirsiniz. Balayı rezervasyonu yaptırdıysanız evlilik cüzdanınızı yanınıza almalısınız.

Rezervasyon Esnasında Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum. Güvenli Midir?

Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. Telefon görüşmenizde ise görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

Rezervasyon Değişikliğinde veya İptalinde Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Hizmet satın alırken seyahat sigortası yaptırdıysanız, 72 saate kadar işleminiz iptal edilip, ücretiniz iade edilmektedir. Bunun haricinde otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal - değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır.Kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal - değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Tesise Ulaşım Nasıl Olmaktadır?

Rezervasyon esnasında ulaşım paketi isteyip istemediğiniz sorulur. İsteğinize otobüs ya da uçak bileti de hizmete dahil edilir. Kendi imkanlarınızla gitmek istediğinizde ise ulaşım alternatifleri, seferleri hakkında danışmanımız size bilgi aktaracaktır.

En İyi Fiyat Garantisi Nedir?

Tatil Home’dan satın alıp ücretini ödemiş olduğunuz bir ürünün aynı tesis olarak aynı oda kategorisinde, aynı tarih aralığında, aynı ödeme tipi, aynı kayıt tarihi ile başka bir acente de daha düşük fiyatın belgelenmesi halinde aradaki fark size ödeme şeklinizle iade edilir.

Otel Resepsiyonda Rezervasyonumun Görünmemesi Halinde Ne Yapmam Gerekir?

Herhangi bir işlem yapmayarak, 444 33 98 numaralı telefon hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşınız. Size en kısa sürede yardımcı olarak, rezervasyonunuzla ilgili sorunu çözeceklerdir.

Gruplara Veya Şirketlere Özel İndirimler Var Mı ?

Kişi sayısına, oda sayısına ve sürekli çalışma şekline göre her türlü özel ve ekstra indirimimiz mevcuttur.

Erken Rezervasyon Nedir?

Yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

Erken Rezervasyon Sigortası Nedir?

Herhangi bir aksilik durumunda tatile gidemeyeceğiniz belli olduğunda, ödediğiniz ücreti geri almanızı sağlar. Rezervasyon yaptırdığınız esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz geekmektedir.

İptal Edilen Rezervasyonlarda Ücret İadesi Nasıl Yapılır?

Misafirlerimiz iptal talebinde bulundukları rezervasyonun ödemesini hangi şekilde gerçekleştirmiş ise, iadesi de aynı şekilde yapılmaktadır. Nakit ödemelerin iadesi nakit olmakta, kredi kartı iadeleri ise misafirlerin yine aynı kredi kartına iade edilmektedir.

Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir?

Yüzde 40’lara varan fiyat indiriminin yanı sıra otel doluluk problemini yaşamazlar.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

Genellikle Şubat ayının sonunda başlayan bu dönem, Mayıs’ın son haftasına kadar sürmektedir. İlk zamanlarda yapılan rezervasyonlar, fiyat açısından en uygun olanlarıdır.

Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir

Genellikle Mayıs ayının son haftası ile Haziran ayının ilk haftası, fiyat avantajı sağlayan kampanya dönemi sona ermektedir.

Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte otel müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılır.

Hangi Kredi Kartlarına Taksit Yapıyorsunuz?

Firmamız, tüm kredi kartlarına, bankayla olan anlaşmaya göre farklı sayılarda taksit uygulaması yapmaktadır.