Termal & Spa Otelleri

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Şifa Bulun, Dinlenin, Eğlenin

Yeraltı şifalı su kaynakları bakımından oldukça zengin olan ülkemizde son yıllarda gitgide artan termal tesisler, lüks bir spa oteline dönüşmekte. Sağlık bulurken bir yandan da tatil yapabileceğiniz bu termal otelleri Tatil Home, sizlere alternatifli olarak sunmaktadır. Spa oteller arasından sizin için en uygununu sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sheraton Çeşme

Sheraton Çeşme

İzmir Çeşme 7 /10 255 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Modern odaları deniz ya da bahçe manzaralı ve mobilyalı özel balkonlara açılmaktadır. SPA, güzellik merkezi ve özel plajı ile sizler özel bir tatil bekliyor.

REZERVASYON
NG Sapanca Wellness & Convention

NG Sapanca Wellness & Convention

Sapanca 7 /10 618 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

NG Sapanca Wellness & Convention mis gibi orman havası ile yemyeşil ağaçların arasında huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Güne kuş sesleri eşliğinde zinde başlayacaksınız.

REZERVASYON
Limak Termal Boutique

Limak Termal Boutique

Yalova 7 /10 381 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Limak Termal Boutique Hotel, sizlere SPA merkezinde suyun kusursuz saflığı ve sağlığını yaşatacak bir tatil fırsatı sunuyor.

REZERVASYON
Oruçoğlu Termal

Oruçoğlu Termal

Afyonkarahisar 8 /10 250 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Afyon’un doğal kaynak sularının şifalı sıcaklığına kendinizi bırakmak ve lüks bir tatil geçirmek istiyorsanız Oruçoğlu Termal Resort tam size göre. Yerinizi ayırtmayı unutmayın!

REZERVASYON
Yalova Termal

Yalova Termal

Yalova 7 /10 250 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Bin bir derde şifa Yalova Termal Kaplıcalarında hem sağlığınıza kavuşabilir hem de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Termal hamamlar ve masaj hizmetleri ile yenileneceksiniz.

REZERVASYON
Black Bird Thermal

Black Bird Thermal

Yalova 7 /10 378 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Beyaz saray tarzındaki mimarisi ile konforlu ve şık odalarında huzurlu bir tatil için Black Bird Thermal Hotel & SPA sizleri bekliyor. Masaj, terapi ve cilt bakım uygulamalarından faydalanmayı unutmayın.

REZERVASYON
Kaya İzmir Thermal

Kaya İzmir Thermal

Balçova, İzmir 8 /10 250 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Balçova’nın en güzel mevkiinde yer alan Kaya Thermal and Convention kaplıca ve SPA tesisleri, kapalı ve açık havuzları ve kongre merkezleri ile sizleri bekliyor.

REZERVASYON
Altınyunus Resort

Altınyunus Resort

İzmir Çeşme 7 /10 157 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

İhtişamlı organizasyonlara ev sahipliği yapan Altınyunus Resort Hotel’in sauna ve hamamında fiziksel ve zihinsel yorgunluğunuzu atacaksınız.

REZERVASYON
Thermalium Wellness

Thermalium Wellness

Yalova 7 /10 364 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Yalova’da yeşilin ve mavinin kucaklaştığı Thermalium Wellness Park Hotel’in açık termal havuzunda veya özel çamur kürlerinin yapıldığı SPA ve güzellik hizmetleriyle sağlıklı ve mutlu bir tatil sizleri bekliyor.

REZERVASYON