Uludağ

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Türkiye’nin Kayak Başkenti Uludağ Otellerinde

Uludağ Otelleri
Yetkili Satış Acentesi
Tatil Home

Uludağ, yıllardır ülkemizde kayak yapmak isteyenlerin bir numaralı seçimi olmuştur. Onlarca pisti, lüks otelleri ve sosyal tesis imkanlarıyla Uludağ, kayak ve kar tatili için akla gelen ilk yerdir. Tatil Home olarak, tüm turizm beldelerinde olduğu gibi Uludağ’da da onlarca otelde, en uygun fiyatları sizlere sunup, onlarca cazip konaklama fırsatını tatilseverlerle buluşturuyor.

Ağaoğlu My Mountain

Ağaoğlu My Mountain

Uludağ, Bursa 8 /10 310 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Uludağ’ın zirvesinde kayak yapıp snowboard heyecanı yaşamak; kapalı havuzda yorgunluk atmak için Uludağ My Mountain’da yeriniz ayırtın!

REZERVASYON
Otel Fahri

Otel Fahri

Uludağ, Bursa 6 /10 190 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Uludağ’ın en eski ve kaliteli işletmelerinden birinde konaklamak ister misiniz? Uludağ’ın ilk ve tek buz pateni pistinde kayabilir; SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz.

REZERVASYON
Grand Yazıcı Hotel

Grand Yazıcı Hotel

Uludağ, Bursa 7 /10 155 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Bembeyaz karlar üzerindeki bu lüks tesiste sömestr tatillerinizi geçirebilir; hafta sonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Fırsatları kaçırmayın!

REZERVASYON
Uludağ Büyük Otel

Uludağ Büyük Otel

Uludağ, Bursa 7 /10 100 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Hem kış sporlarının tamamını yapabileceğiniz hem de kendinizi yenileyeceğiniz bir tatil imkanı sunan Büyük Otel SPA’dan Paintballa kadar birçok eğlenceli hizmet sunuyor.

REZERVASYON
Karinna Hotel

Karinna Hotel

Uludağ, Bursa 8 /10 165 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Toplamda 7 ayrı lift ile Uludağ’ın en büyük kayak parkurlarına sahip olan Karinna Hotel sizlere ayrıca Spa merkezi, masaj odaları, hidroterapi gibi pek çok lüks imkanlar sunuyor.

REZERVASYON
Monte Baia Uludağ

Monte Baia Uludağ

Uludağ, Bursa 7 /10 144 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Avusturya ve İsviçre Alplerinde görebileceğiniz telesiyejlere, tam donanımlı SPA ve sağlıklı yaşam merkezine sahip olan Monte Baia sizi unutulmaz bir tatile davet ediyor.

REZERVASYON
Ulukardeşler Otel

Ulukardeşler Otel

Uludağ, Bursa 6 /10 150 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Ünlü kış sporları merkezi Uludağ'da yer alan Ulukardeşler Otel sizlere, kayak okulu ve lüks hizmetleri ile bembeyaz karlarda tatil yapma fırsatı sunuyor.

REZERVASYON
Atasu Otel

Atasu Otel

Uludağ, Bursa 7 /10 120 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Zorlu liftler, sınırsız hizmetler, eğlenceli bir tatil! Bu imkanların hepsi Uludağ Atasu Otel ile sizlere sağlanıyor. Dilediğiniz gibi bir tatil yanı başınızda !

REZERVASYON
Beceren Otel

Beceren Otel

Uludağ, Bursa 7 /10 175 TL Başlayan Oda Fiyatlarıyla

Uludağ’ın en eski işletmelerinden olan Beceren Otel’de pistlere kolaylıkla ulaşabilir; cafe ve restoranlarında açık büfe menülerdeki lezzetleri tadabilirsiniz.

REZERVASYON
[12  >>